PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
Uzależnienia, Wykład. Rodzaje, Diagnozowanie i Postępowanie. godz. 16:00 - 17:30 wejdź w baner aby dowiedzieć się więcej i dokonać zapisu

Z życia naszej uczelni

31 stycznia 2023

Pierwsza w Polsce encyklopedia Komeńskiego

Wydawnictwo Uczelniane ANS z dumą prezentuje nową publikację o swoim patronie.

Pierwsza w Polsce encyklopedia Komeńskiego
20 stycznia 2023

Dom Studencki już otwarty!

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy... Dom Studencki "Komenik" jest już OTWARTY. Można zapisywać się na semestr letni. Poniżej wszelkie niezbędne informacje.

Dom Studencki już otwarty!
Spotkanie dotyczące Legii Akademickiej
17 stycznia 2023
Spotkanie dotyczące Legii Akademickiej
Interesujesz się tematyką wojskową? Myślisz o karierze w Siłach Zbrojnych? Chcesz przeżyć ekscytującą przygodę? Chciałbyś zdobyć stopień wojskowy? Potrzebujesz gotówki? Jesteś studentem? Ta oferta jest dla Ciebie.
Zbiórka dla schroniska w Henrykowie
16 stycznia 2023
Zbiórka dla schroniska w Henrykowie
Kup Karmy Worek, będzie nakarmiony Azorek.
 WYKŁAD OTWARTY w temacie uzależnień
05 stycznia 2023
WYKŁAD OTWARTY w temacie uzależnień
Jak diagnozować uzależnienia? Jak postępować w przypadku ich rozpoznania? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można poznać podczas bezpłatnego wykładu w ANS w Lesznie.
BEZPŁATNA nauka języków obcych!
02 stycznia 2023
BEZPŁATNA nauka języków obcych!
Bezpłatna oferta nauki języków obcych dla wszystkich studentów ANS w Lesznie, niezależnie od kierunku, stopnia i roku studiów.
Więcej aktualności

Rodzaje studiów

Dlaczego warto zdecydować się na ANS w Lesznie? O naszej uczelni

Ambicje, aspiracje i marzenia środowiska leszczyńskiego o państwowej uczelni wyższej zaczęły się konkretyzować w kwietniu 1998 roku, kiedy to po dyskusjach w wielu środowiskach i konsultacjach z osobami silnie związanymi z edukacją, lokalnymi działaczami samorządowymi, gospodarczymi i społecznymi oraz profesorami Czesławem Królikowskim i Wiesławem Osińskim Wojewoda Leszczyński Leszek Burzyński poinformował Ministra Edukacji Narodowej profesora Mirosława Handke o inicjatywie utworzenia w Lesznie państwowej uczelni wyższej. Z dniem 1 października 2022 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zmieniła się w Akademię Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.  Dowiedz się więcej...

11 dostępnych kierunków
13208 absolwentów
23lata działania uczelni