PWSZ na Facebooku PWSZ na Instagramie PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Z życia naszej uczelni

20 listopada 2022

Szkolenia biblioteczne dla studentów I roku

Informujemy, że OSTATNIE, dodatkowe zajęcia, dla wszystkich studentów, którzy nie uczestniczyli w szkoleniu bibliotecznym ze swoją grupą odbędą się w sobotę 17 grudnia o godz. 8.30 w bibliotece.

Szkolenia biblioteczne dla studentów I roku
Stypendium Rektora
16 listopada 2022
Stypendium Rektora
Najnowszy podcast pt.
07 listopada 2022
Najnowszy podcast pt. "(Twoje) prawo (nie)równowagi"
Czy równowaga w życiu zakłada, że wszystkiego jest po "równo" jak w matematyce? Czy mamy świadomość tego, co jest dla nas ważne?
Więcej aktualności

Rodzaje studiów

Dlaczego warto zdecydować się na ANS w Lesznie? O naszej uczelni

Ambicje, aspiracje i marzenia środowiska leszczyńskiego o państwowej uczelni wyższej zaczęły się konkretyzować w kwietniu 1998 roku, kiedy to po dyskusjach w wielu środowiskach i konsultacjach z osobami silnie związanymi z edukacją, lokalnymi działaczami samorządowymi, gospodarczymi i społecznymi oraz profesorami Czesławem Królikowskim i Wiesławem Osińskim Wojewoda Leszczyński Leszek Burzyński poinformował Ministra Edukacji Narodowej profesora Mirosława Handke o inicjatywie utworzenia w Lesznie państwowej uczelni wyższej. Z dniem 1 października 2022 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zmieniła się w Akademię Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.  Dowiedz się więcej...

11 dostępnych kierunków
13208 absolwentów
23lata działania uczelni